Temmuz ayı Popüler Araçlarımız

Hyundai Elantra Yaz Aylarının Öne Çıkan Otomobili Ford Focus’un Gölgesinden Kurtulabilen Hyundai Elantra Temmuz Aynın En Çok Tercih Edileni
Hyundai’ın en eski sedan araçlarından biri olan Elantra, gösterişli tasarımı, uygun kiralama fiyatları, geniş iç hacmi ve diğer birçok özelliğiyle Temmuz ayında Kıbrıs Rent A Car acentelerinden en çok kiralanan araç olmayı başarıyor. Ford Focus’u tahtından indirmeyi başaran Hyundai Elantra’nın tercih edilme sebeplerini inceleyelim.

Düşük Yakıt Tüketimi ve Uygun Kiralama Fiyatı En Öne Çıkan Özellikler Arasında Yer Alıyor
Kendi sınıfında Ford Focus, Volkswagen Jetta gibi araçlarla yarış halinde olan Elantra neredeyse hemen hemen aynı özellikleri sunuyor ancak son derece ekonomik yakıt tüketimi ve uygun kiralama bedeliyle Temmuz ayında Ercan Havalimanı’na varan ve araç kiralamak isteyen müşterilerin gözdesi olmayı başarıyor. Üstelik uygun fiyatına rağmen birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Harika Tasarıma Sahip Oldukça Teknolojik Bir Araç
Anlaşılan Hyundai bu serisinde pek çok teknolojik özelliği bir araya getirmeye karar vermiş ve Elantra’yı birçok teknolojik özellik ile donatmış. Rent a car acentelerinde yer alan aynı sınıftaki diğer araçlara göre entegre harita gibi pek çok özellik sunuyor. Böylece Temmuz ayında Kıbrıs’ı ziyaret edenlere de ekstra rahatlık sağlayabiliyor.

Hyundai Elantra ile Konforlu Bir Yolculuk Sizleri Bekliyor
Önceki yazılarımızda Ocak ve Şubat ayının en çok tercih edilen otomobilleri olarak Hyundai i10’u incelemiştik. Uygun fiyatıyla öne çıkan i10 maalesef yaz aylarında pek fazla rağbet görmüyor. Bunun nedeni ise Hyundai Elantra kadar konforlu bir seyahat vaat edemiyor olması. Zira Elantra’nın kliması, iç hacmi, geniş koltukları ile Hyundai i10 arasında bir karşılaştırma yapmak pek mümkün olmuyor.

Ford Focus mu? Hyundai Elantra mı? Tercih Sizin
Yaz aylarında en çok tercih araçların başında önceki yazılarımızda incelediğimiz Focus’un geldiğini belirtmiştik. Bugünkü yazımızda da Elantra hakkında kısaca bir bilgilendirme yapmaya çalıştık. Her iki ara da Ercan Havalimanı Rent a Car acentelerinde yazın en çok tercih edilen araçları arasında yer alıyor. Yani her ikisi de size benzer seviyede konfor ve huzur dolu seyahat sunacaktır. Tercih ise sizin.

25 yaşındaki Hyundai Elantra rozeti şirketin hizmetinde en eski olanı. Şu an altıncı nesilde olan bu küçük sedan, aynı zamanda şirketin global üst düzey satıcısı.