Ocak ayı Popüler Araçlarımız

Hyundai i10 Ocak Ayının En Çok Kiralanan Aracı: Hyundai i10
Seyahat rotası olarak Kıbrıs’ı tercih edenlerin Ocak ayındaki rent a car gözdesi Hyundai i10 olmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı, konforlu ve hareket kabiliyeti yüksek bir araç olan Hyundai i10, güvenlik açısından da dikkat çekiyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Hyundai i10’dan neler bekleyebileceğimize ve neden özellikle Ocak ayının en çok tercih edilen aracı olduğuna göz atalım.

Güvenlik Olmazsa Olmazdır
Hyundai i10 küçük araçlar sınıfında yer olmasına rağmen birçok güvenlik önlemiyle donatılmıştır. Çocukların seyahat esnasında güvenliğini sağlamak adına çok emniyet kilitleri yer almaktadır. Yetişkinler için ise ön ve arka emniyet kemerlerinin yanı sıra, emniyet kemeri uyarısı da bulunmaktadır. Aracın üretimi esnasında yerleştirilen yan ve ön darbe kirişleriyle herhangi bir kaza halinde araç içerisindeki tüm bireylerin korunması da sağlanabilmektedir.

Konforlu Bir Seyahate Hazır Olun
Ercan Havalimanı’na uçağınız indikten ve gerekli işlemleriniz tamamladıktan sonra konforlu seyahatinizi devam ettirmek için Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerine uğrayabilir ve uygun fiyatlı Hyundai i10 araçlarından birini kiralayabilirsiniz. Hyundai i10, ayarlanabilir koltukları, koltuk kafalıkları ve hafif direksiyonuyla hemen herkese konforlu bir seyahat vaat etmektedir. 5 kişilik aracın bagaj kapasite de oldukça yeterli boyuttadır. Ayrıca soğuk Ocak ayında aracın klimasını kullanarak seyahatinizi daha da rahatlatabilir, sıcak kahvenizi yudumlarken yola devam etmek istediğinizde aracın vites bölümünün hemen yanında yer alan bardak tutacağını kullanabilirsiniz.

Performans ve Tasarruf Bir Arada
Hyundai i10’un Kıbrıs Rent A Car ofislerinde Ocak ayının en çok tercih edilen aracı olması tesadüf değildir. Bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra düşük yakıt tüketimi hem iyi bir performans sunmaktadır hem de seyahatiniz boyunca tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Otomatik vites seçeneği biraz daha masraflı olacaktır ancak konforu önceliğe taşıyanlar için oldukça kullanışlıdır.

Sonuç olarak Hyundai i10…
Özetlemek gerekirse, yüksek tasarruf imkânı, konforlu bir seyahat ve ekstra güvenlik önlemleri Hyundai i10’un öne çıkan özelliklerinden yalnızca bazıları. Bu özellikleri dikkate aldığımızda kış aylarında soğuk olan ancak çok fazla kar yağışı almayan Kıbrıs’da Ocak ayında rent a car ofislerinde en çok tercih edilen aracın Hyundai olmasına şaşırmamak gerek.