Kıbrıs Araç Kiralama Ücretleri

Kuzey Kıbrıs’ta araç kiralama söz konusu olunca Pacific Rent-A-Car sektörün öncüsü olarak öne çıkar. Hayatınız boyunca mutlulukla anacağınız bir tatil geçirmeniz için hem fiyatlar hem araç kalitesi konusunda Pacific Rent-A-Car’a güvenebileceğinizi garanti ediyoruz.

Araç Kiralama ÜcretleriTüm bu özellikler 7/24 araç teslim etme/alma servisiyle de birleşince Pacific Rent-A-Car rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Araç kiralama ücretleri GBP üzerinden hesaplansa da Euro, USD, TL para birimleriyle de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmanız durumunda hiçbir ekstra ücrete tabi olmazsınız. Online rezervasyon sistemimizi kullanmanız durumunda faturanızın bütün detaylarını (indirimler, vergiler, vs.) aracı kiralamadan önce görüntüleyebilirsiniz.

Tek kişi ile uzun yollara çıkmak zordur. Ailenizde birden fazla ehliyetli sürücü bulunuyorsa direksiyonu zaman zaman farklı ellere teslim etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Pacific Rent-A-Car ek sürücüler için hiçbir ekstra ücret de talep etmiyor. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik araçların klimalı olması. Aileler için bizim seçtiğimiz en popüler araçlar şu sıralar Hyundai Matrix ve Ford Fiesta!

Hyundai MatrixDaha Kıbrıs’ı tanımadan bir de benzin istasyonu bulmaya çalışmayın diye aracınızın deposunu dolu teslim ediyoruz. Uçağınız sabahın erken saatlerinde havalimanına iniyorsa endişelenmeyin, ekibimizden bir kişi sizi saat kaç olursa olsun karşılayacaktır. Aracınızın arızalanması durumunda da 24 saat yol yardımı temin edebileceğimizi unutmayınız. Son olarak araç kiralama ücretlerine göz atarken Muafiyetli Hasar Sorumluluk Güvencesi (CDW)’nin de araç kiralama ücretine dahil olduğunu ve bu ücretin günlük 3 GBP olduğunu hatırlatalım.