Araç Kiralama Kampanyaları

Şimdi gözlerinizi kapatın ve hayalinizdeki tatili yaparken harcamalarınızın beklediğiniz yüklü miktarlardan az olduğunu düşünün. Ne de güzel bir hayal değil mi? O zaman iyi haber! Pacific Rent-A-Car bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Artık Kıbrıs’ın güzel deniz, kum ve güneşinin tadını çıkarırken, size beklediğinizden daha aza mal olan araba kiralama servisinden geriye kalan parayla yapacağınız şeyleri planlayabilirsiniz.

Şirket olarak şunun farkındayız: müşterinin her bir kuruşu önemlidir. Bu nedenle size sunduğumuz hizmette paranızın karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Üstelik özel kampanyalarımızla da size daha çok kazandırmak için çabalıyoruz. Araç kiralama sayfamızı yeni kampanyalarla ilgili sık sık güncelliyoruz. En iyi fırsatları, özellikle Girne ve Ercan Havalimanı kampanyalarını, kaçırmamak için bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Araba kiralama hizmeti söz konusu olunca daha az parayla daha çok hizmet almak özel kampanyaları takip etmekle mümkün. Küçük bir hatırlatma: Kampanyalardan bizimle sadece e-mail ile irtibata geçmeniz durumunda faydalanabilirsiniz.