Popüler Araçlarımız

2016 Yılının Aylara Göre En Popüler Kiralık Otomobilleri
Uzun bir süredir yürütmekte olduğumuz araştırmalar neticesinde Ercan Havalimanı Rent a Car acentelerine uğrayan tatil severlerin hangi aylarda hangi araçları daha çok tercih ettiğini tespit etmeyi başardık. Ancak bununla yetinmeyip, bu tercihlerin arkasındaki nedenleri siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçladık. Böylece Ercan Havalimanı’na iner inmez hava durumuna, yol koşullarına, seyahatinizde yer alan kişi sayısına ve bunlara benzer diğer değişkenlere göre kolaylıkla araç seçimi yapabileceksiniz.

Öne Çıkan Unsurlar: Fiyat, Konfor ve Tasarım
Rent a car ofislerine gelen ve araç kiralayacak olan müşterilerin beklentileri farklılık gösterebiliyor ancak birçok insanın tercihleri belirli aylara göre değerlendirildiğinde her ay için ortaya bir resim de çıkıyor. Örneğin, yaz aylarında Kıbrıs Rent A Car ofislerine gelerek araç kiralamak isteyenlerin kliması güçlü ve daha konforlu araçları tercih ederek fiyat bakımından biraz daha fedakarlık yaptıkları gözlenmiştir. Öte yandan, kış aylarında ise önceliğin fiyata ve performansa verildiği tespit edilmiştir. Her ay için ayrı ayrı hazırlamış olduğumuz bilgilendirme makalelerinde bu faktörlerin ne zaman ne kadar etkili olduğu ayrıntılı olarak değerlendirilmektedir.

Bizim İçin Önemli Olan Daima Müşteri Memnuniyetidir
Kiralık araç ofislerimiz daima sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak gelişmeye devam etmektedir. Yapmış olduğumuz analizler sonucunda müşterilerimizin beklentilerini daha iyi anlamaya ve onları bu beklentilerine çok daha iyi bir şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Örneğin, kış aylarında daha çok tercih edilen Hyundai i10 gibi küçük ancak performanslı araçların uygunluğunu siz müşterilerimizin taleplerine göre ayarlıyor, yine aynı şekilde fiyatlarda da bu beklentilere yönelik düzenlemeler yapmaya çalışıyoruz. Tüm araçlarımızı daima güncel ve bakımlı tutarak siz değerli müşterilerimizin seyahat konforunu artırmasına, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmesine destek olmak için olan gücümüzle çalışıyoruz. Yazımızın devamında yer alan makalelerden hangi aylarda, hangi araçların daha çok tercih edildiğini ve bu seçimlerin ne gibi faktörlerden etkilendiğini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Görüş ve yorumlarınız hakkında dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz!