Kasım ayı Popüler Araçlarımız

Hyundai i10 Kasım Ayında Kıbrıs’a Gidiyorsanız Hyundai i10 ile Mutlaka Tanışmalısınız
Bir süredir yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Kasım ayında Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerinde en çok tercih edilen otomobilin Hyundai i10 olduğunu tespit ettik. Araç kiralamak isteyenlerin böyle bir seçim yapmış olmalarının ardında fiyat uygunluğu, sürüş güvenliği, yakıt tasarrufu gibi çeşitli sebepler olabilir. Bu yazımızda bu sebepleri sizlerle paylaşacağız.

Yeterli Performans ve Düşük Yakıt Tüketimi
Kıbrıs Rent A Car ofislerine gelen müşterilerin elbette birbirinden farklı talepleri oluyor. Kimileri şık bir araç, kimileri hızlı, kimileri güçlü kimileri ise ekonomik bir araç talebinde bulunuyor. Ancak müşterilerin çoğu daha az yakan ve rent a car bedeli daha düşük olan araçları listelerinin başına koyuyor. İşte bu noktada Hyundai i10 Kasım ayındaki uygun fiyatı, düşük yakıt tüketimi ve iyi yol tutuşuyla müşteriler için harika bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Ekonomik Olmasına Rağmen Sınıfının Göze Çarpan Araçlarından
Hyundai i10’un son derece uygun fiyatlı bir araç olması nedeniyle Ercan Havalimanı’na iniş yapan ve seyahatine araç kiralayarak devam etmek isteyen yolcuların ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Özellikle Kasım ayında artan kaza riskine karşın sigorta yapmak isteyen müşteriler hem düşük parça fiyatı hem de düşük sigorta ücretiyle Hyundai 10’u tercih ediyorlar. Ayrıca çeşitli yol koşullarında yeterli performans göstermesi de bu tercihin sebeplerinden biri olarak göze çarpıyor.

Sakin Bir Tatil İsteyenler İçin İdeal Bir Seçim
Yaz aylarına kıyasla Kasım ayında Kıbrıs, daha sakin ve dinlendirici bir tatil geçirmek isteyen ailelerin en çok tercih rotalardan birisidir. Aileler de gösterişten ziyade daha işlevsel ve ekonomik araçların önde gelen müşterileri arasında yer alıyor. Bu koşullar altında, sınıfının en ideal araçlarından olan, 5 kişilik bir aile için yeterli koltuk ve bagaj kapasitesine sahip Hyundai i10’un Kasım ayında neden en çok tercih edilen araç olduğu rahatlıkla anlaşılabiliyor.

Kısacası Hyundai 10 Haklı Olarak Lider
Bahsettiğimiz tüm koşullar dikkate alındığında Hyundai i10, beklentilerini düşük tutan, yeterli bir araç isteyen ve özellikle de ekonomik bir tatil geçirmek isteyen aynı zamanda da seyahatini bir araçla daha da konforlu hale getirmek isteyen müşterilerin Kasım ayında en çok tercih ettiği model olarak karşımıza çıkıyor.