Haziran ayı Popüler Araçlarımız

Ford Focus Ford Focus: Sıcak Kıbrıs Tatillerinin Vazgeçilmezi
Haziran ayı Kıbrıs’ın 30 derecenin üzerinde, güneşli ve kavurucu sıcaklıkta günleri yaşadığı aylardan biridir. Yani hazırlıksız yakalandığınız takdirde iş seyahatiniz veya yaz tatiliniz son derece terletici olabilir. Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerini ziyaret eden müşteriler de bunu çok iyi biliyor olacaklar ki öncelik aylarda liderliği kimselere kaptırmayan Hyundai i10 ve Ford Fiesta gibi araçların yerine daha geniş ve konforlu olan Ford Focus’u tercih ediyorlar.

Güçlü Bir Klima Tatilinizi Tamamen Değiştirebilir
Kıbrıs’ı ziyaret eden ve rent a car acentelerine uğrayan tatil severlerin biraz da Kıbrıs içerisinde araçla gezintiye çıkmayı planladığını farz edebiliriz. Peki, bu sıcak yaz günlerinde araç içerisinde kavrulmayı kim ister ki? Ziyaretçilerimiz de tam olarak bunu söylüyor ve Haziran ayının en çok tercih edilen aracı olarak Ford Focus’u ön plana çıkarıyorlar. Alt sınıf araçlara göre son derece güçlü bir klimaya sahip olan Ford Focus ile huzurlu bir tatil ve serin bir seyahat deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Rahat Bir Sürüş Deneyimi
Haziran ayında Ercan Havalimanı’na varan ve araç kiralamak isteyenler genellikle aileler ve iş amacıyla ülkeye giriş yapmış olanlar oluyor. Dolayısıyla biraz daha rahat bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler olduklarını söyleyebiliriz. Focus tam olarak da böyle bir deneyim yaşatıyor. Son derece büyük aynaları, bel desteği, aşağı ve yukarı yönlü hareket edebilen direksiyonu, ayarlanabilir sürücü koltuğu ve diğer tüm özellikleriyle sürüş deneyiminizi rahatlatmak için hemen her şey düşünülmüş diyebiliriz.

Ortalama Bir Fiyat, Muhteşem Bir Deneyim
Ford Focus’un Haziran ayında en düşük fiyatlı kiralık araç olduğunu söyleyemeyiz. Kıbrıs Rent A Car acentelerinde çok daha uygun fiyatlı araçlar yer almaktadır. Ancak görünen o ki, bu aylarda müşteriler biraz daha fazla ödeme yaparak daha konforlu, kliması daha güçlü, daha güvenli ve daha geniş bir araç olmasını tercih ediyorlar. Ford Focus da sürücülerine ve diğer yolculara muhteşem bir deneyim yaşatarak aslında bu ücreti hak ettiğini her seferinde gösteriyor. Böylelikle de Haziran ayının en çok tercih edilen aracı olmayı başarıyor.