İletişim

Müşterilerimize geniş bir servis yelpazesi sunmaktan gurur duyan bir ekibiz. Online rezervasyondan yol yardımına kadar Kıbrıs’ta tatiliniz boyunca yanınızda olmaya hazırız. Arabanızı kiralamadan önce sorularınız olursa bize e-mail, telefon, faks ya da posta kanallarından herhangi biriyle ulaşabilirsiniz. Günde 14 saat boyunca sizden gelen e-mailleri kontrol eden ve anında cevaplayan bir ekibe sahibiz. Bu nedenle iletişimde e-maili tercih ediyoruz.

Bizimle e-mail ile iletişime geçmeniz halinde e-mailinizi takiben 2 iş günü içerisinde size geri dönmeyi garanti ediyoruz.

Eğer e-mail, tercih ettiğiniz bir iletişim kanalı değilse o halde telefonla irtibata geçebilirsiniz. Araç kiralama servislerimiz hakkında bize ulaşmak için en uygun zaman Kıbrıs saatiyle (GMT +2) sabah 9:00, akşam 17:00 arasıdır. Akşam 17:00 ve sabah 9:00 saatleri arasındaki zamanda da acil durumlar için telefonlarınıza cevap veren bir personel bulunuyor. Kısacası telefon servisimiz 24 saat boyunca faaliyet gösteriyor. Fakat bu zaman diliminde sadece acil durumlarda aramanızı rica ediyoruz.

Sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz sık gelen soru-cevap sayfası ilk durağınız olmalı. Daha önceden yöneltilmiş, muhtemelen sizin sorularınıza benzeyen soruların %99’unun cevabı bu sayfada mevcut. Bizimle irtibata geçmeden önce bu sayfaya bakmanızı öneriyoruz. Burada cevap bulamamanız halinde telefonda sorularınızı cevaplamaya hazırız.

Rezervasyon yapmak için yeni online rezervasyon sistemini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir soru veya sorun ile karşılaşırsanız size bir e-mail ya da bir telefon uzaklıktayız.

Email
Web sitesi www.pacificrentacar.com
Telefon +90 548 842 1919 - 09:00- 17:00 (Türkiye Saati)
Faks +90 392 815 5570
Adres 23 Ecevit Caddesi
Girne
Kuzey Kıbrıs
Mersin 10, Türkiye