Hakkımızda

Pacific Rent-A-Car Kuzey Kıbrıs’ta kurulmuş bir araç kiralama şirketidir. Şirket 1982 yılında kurulmuştur ve faaliyetlerine sadece 5 araçlık küçük bir filo ile başlamıştır. Bu mütevazı başlangıcı takip eden yıllarda Pacific Rent-A-Car ilk günkü vizyonu olan her geçen gün büyüyüp müşterilerine daha iyi hizmet sağlamaya her geçen gün bir adım daha yaklaşmıştır. Günümüzde 120’den fazla aracıyla müşterilerine servis sağlamaktan gurur duyar.

Pacific Rent-A-CarŞirketin ana merkezi Girne’dir. Çağın gerekliliği olan teknolojik gelişmelere uyun sağlamayı da hakkıyla yerine getiren Pacific Rent-A-Car, hizmetlerini online ortama da taşımıştır. 1999 yılından beri araç kiralama hizmetlerini müşterilerinin erişimine online olarak da açmıştır. Bu hareket şirketin daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasını ve sektörün Kuzey Kıbrıs’taki öncülerinden biri olmasını sağlamıştır.

Ercan HavalimanıPacific Rent-A-Car müşterilerin talebi üzerine araçlarını her şehre, limana ve Ercan Havalimanına teslim edebilmektedir. Müşteri memnuniyeti için araçların tümü sıfır alınır, ikinci el araçlar tercih edilmez. Pacific ulusal ve uluslararası birçok firmayla da işbirliği içinde çalışmaktadır.

Pacific’in Misyonu

Pacific Rent-A-Car en üstün hizmeti her bir müşterisine ulaştırmayı ilke edinmiştir. Günden güne hizmetimizden faydalanmış ve mutlu ayrılmış müşteriler kazanmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde saptamak ve bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak gerektiğinin bilincinde faaliyet gösteriyoruz. Bunun için de sadece araçların iyi durumda olmasının yeterli olmadığının, aynı zamanda verilen hizmetin de en üst düzeyde olması gerektiğinin farkındayız. Sizlere sadece bir araç değil her bakımdan ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir servis sağlıyoruz.