Ek Ürünler

Bebek Koltuğu

Ailenizdeki tüm bireylerin güvenliği bizim için son derece önemli. Bu nedenle bebek koltuklarını size hiçbir ücret talep etmeden sağlıyoruz. Diğer araç kiralama şirketlerinden farklı olarak bebek koltuklarını tüm araçlarımıza yerleştirebiliyoruz. Sizden tek ricamız eğer bebek koltuğuna ihtiyacınız varsa rezervasyon yaparken bu isteğinizi erkenden belirtmiş olmanız. Daha büyük yaştaki çocuklar için de “booster” koltuklarımız mevcuttur.

Aile tatilinizi en güvenli şekilde geçirmenizi istiyoruz. Bu nedenle her bir aile bireyinizin güvenliğini en ince detayına kadar düşünüyoruz. Limitli sayında bebek koltuğumuz olduğunu unutmayınız. Bebek koltuğuna ihtiyacınız varsa erken rezervasyon yapmaya çalışınız.

Navigasyon Aleti

Kuzey Kıbrıs’a ilk kez geliyorsanız hangi yolun sizi nereye götüreceği ile pek aşina olmayabilirsiniz. Fakat endişelenmeye hiç gerek yok çünkü navigasyon aletlerimiz yolunuzu kolaylıkla bulmanızı ve Kuzey Kıbrıs’ta sanki yaşadığınız şehirdeymişçesine güvenle gezmenizi sağlayacak. Gitmek istediğiniz adresi navigasyon aletine girdikten sonra kaybolma endişesi taşımayacaksınız.