Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs ziyaretimiz sırasında tercih edilebilecek en ekonomik ve rahat ulaşım seçeneği nedir diye sorarsanız araç kiralamanın en başta gelen seçenek olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Tatil hazırlığınızı yaparken Pacific Rent-A-Car araç kiralama sayfasını ziyaret ederek, zengin seçenekler arasından sizin için en uygun aracı seçerek, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Tek başınıza, aileniz ya da küçük arkadaş grubunuzla planladığınız tatilde, Kıbrıs'ı keşfetmek için küçük, ekonomik bir araba, kalabalık gruplar için bir minibüs tercih edilebilir. Beklentilerinizi karşılayacak araba Ercan Havalimanına vardığınızda sizi havaalanının kapısında bekliyor olacaktır.

Ercan Havalimanı Kuzey Kıbrıs’ın merkezinde, Kıbrıs’taki gelişmiş karayolları ağı ile birçok şehir ve yerleşim alanına kolaylıkla bağlanır bir pozisyonda bulunmaktadır. Kıbrıs’ta trafik soldan akar. Bu duruma alıştıktan sonra araba sürmesi oldukça keyifli olacaktır. Trafiğin soldan akmasından ötürü aracın direksiyonu sağda bulunur. Kıbrıs’ta nüfus yoğunluğu Türkiye’dekinden azdır, bu nedenle Türkiye’nin büyük şehirlerinde olduğu gibi Kıbrıs'ta sizi strese sokacak ve zamanınızı yollarda öldürecek yoğun bir trafik sorunu yoktur. Trafik ışıkları da yine Türkiye’de alıştığınız sıklıkta karşınıza çıkmaz.

Kiralık aracınızı Pacific Rent-A-Car’dan temin etmeniz durumunda Kıbrıs ziyaretiniz daha kolay ve keyifli hale gelecektir. 1982’den beri müşterinin memnuniyeti için elinden gelenin en iyisini yapan bir ekiple çalışmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.