Kıbrıs Araç Kiralama Servisi

Araba kiralamanın en kolay yolu

Kiralık Araba Seçimi

Kıbrıs Ercan Havalimanı Rent-A-Car

Ercan HavalimanıErcan Havalimanına ayak bastığınız andan itibaren Kuzey Kıbrıs’ta sizi bekleyen bir kiralık aracın olduğunu bilmek harika olmaz mıydı? Pacific Rent-A-Car, evinizden ayrılmadan önce kiralık aracınızla ilgili gerekli planlamaları yapabilmeniz için size internetten rezervasyon imkanı sunuyor. Böylece aracınız havaalanında sizi kapıda karşılıyor.

Doğru kiralık aracı seçmek, aracınızla ne yapmak istediğinize bağlı. Eğer kiralık evinizden ya da otelinizde kumsallara gidip gelmek için bir araç istiyorsanız o zaman küçük bir araç yeterli olacaktır. Kuzey Kıbrıs’ı daha detaylı keşfetmek içinse daha geniş araçlar ideal olacaktır. Kuzey Kıbrıs’ın tarihi harabelerini, kalelerini görmek, Karpaz Yarımadasının hafif engebeli arazisinde dolaşmak istiyorsanız bir 4x4 seçmenizi öneriyoruz. Unutmayın, Kuzey Kıbrıs yaz aylarında oldukça sıcak olur; bu nedenle hangi aracı seçerseniz seçin klimalı olmasına dikkat edin!

Pacific Rent-A-Car bütün araçlarıyla Kıbrıs’ta iyi bir tatil geçirmeniz için çalışıyor. Temsilcilerimiz sizi Ercan Havalimanında karşılayacaklar, bu nedenle kapıdan çıkınca isminizin yazdığı Pacific Rent-A-Car kağıtlarını aramaya başlayın. Ercan Havalimanı araç kiralama servislerinin önünde sıra beklemenize gerek kalmadan Ercan Havalimanında çalışan personelimiz sizi ve eşyalarınızı alacak ve doğrudan aracınıza götürecektir.

Kuzey Kıbrıs’a iner inmez aracınıza atladığınız gibi otelinize ya da kiralık villanıza ulaşmak için yola çıkacaksınız. Aileniz yolcu koltuklarında dinlenirken siz de konforlu aracınızın sürücü koltuğunda derin bir nefes alacaksınız. Kuzey Kıbrıs’ta direksiyonun ve trafik akışının Türkiye ile farklı yönde olduğunu unutmayınız. Ercan Havalimanı Kuzey Kıbrıs’taki tek havalimanıdır. Girne ise sadece 35 dakika uzaklıktadır.

Ercan Havalimanı
Ercan Havalimanı
Ercan Havalimanı
Ercan Havalimanı