Eylül ayı Popüler Araçlarımız

Ford Fiesta Eylül Ayının Bir Numarası: Ford Fiesta
Ford Fiesta, oldukça mütevazi özelliklerini rağmen sportif görünümü ve yüksek manevra kabiliyetiyle Eylül ayında Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerinde en çok tercih edilen araç olmayı başardı. Şüphesiz, kendi sınıfının en güvenilir araçlarından biri olan Fiesta’nın kiralık otomobil severler tarafından bu kadar çok takdir edilmesinin sebeplerini birlikte inceleyim.

Hiçbir Tatil Sever Yolda Kalmak İstemez
Fiesta, Ford’un en çok güvendiği araçlardan birisi ve son derece sorunsuz bir yürüyen aksama sahip. Eylül ayında rent a car ofislerini ziyaret eden müşterilerin sorunsuz bir araç beklemesi, tatil süresince herhangi bir sıkıntı yaşamadan huzurlu bir tatil geçirmek istemesi sonucunda Fiesta diğer kiralık otomobillerin bir adım önüne geçiyor. Aynı zamanda iş seyahatine gelenlerin de iş görüşmelerine giderek herhangi bir problemle karşılaşmamak için Fiesta’yı tercih etmeleri sanırım hepimiz için oldukça kolay anlaşılır bir durum.

Şehir İçi Ulaşımda Oldukça Başarılı
Eylül ayında Kıbrıs’ı ziyarete gelenlerin mutlaka şehir içinde ulaşıma ihtiyacı oluyor. Bu doğrultuda, küçük, bagaj kapasitesi yeterli, aileler için de uygun ve aynı zamanda ideal bir kiralama fiyatına sahip Ford Fiesta tercih sebebi oluyor. Kıbrıs sokaklarında rahatça gezmeyi tercih edenlerin Fiesta ile herhangi bir sorun yaşamadan seyahatlerini tamamladıkları ve bu nedenle Eylül ayında Fiesta’yı tercih ettikleri söylenebilir. Yalnızca tatilcilerin değil, iş için Kıbrıs’a gelenlerin de manevra kabiliyeti yüksek ve şık bir görünüme sahip Fiesta’yı tercih etmeleri son derece normal.

Sorunsuz Bir Seyahat İçin Ford Fiesta
İster tatil için isterseniz de iş için Kıbrıs’a gelmiş olun, Ercan Havalimanı’na indiğiniz andan itibaren Kıbrıs’ın büyüleyici güzelliği sizi etkileyecektir. Bu güzelliklerin tadını sorunsuz bir şekilde çıkarmak isteyenlerin de Kıbrıs Rent A Car ofislerini ziyaret ederek Fiesta kiralamaları görünen o ki bir alışkanlık haline gelmiştir. Tüm bu bilgilerin ışığında Ford Fiesta’nın Eylül ayının en çok tercih edilen aracı olması da son derece normal karşılanmalıdır zira Fiesta orta düzeydeki beklentilerin tamamına fazlasıyla yanıt verebilen, oldukça güvenilir bir araç olarak dikkat çekmektedir.