Mart ayı Popüler Araçlarımız

Ford Fiesta Mart Ayının Öne Çıkan Tercihi: Ford Fiesta
İngilizlerin en çok güvendiği otomobil markalarından olan Ford’un küçük sınıf araçlarından Fiesta Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerine gelen müşterilerin Mart ayında en çok tercih ettiği araç olarak dikkat çekiyor. Kendisi küçük olsa da yüksek mobilitesi ve üst sınıf araçları aratmayacak iç mekan tasarımı ve sportif görünümüyle en beğenilen kiralık araçlar arasında yerini almayı başarıyor.

Fiyat/Performans Oranı Açısından Fiesta
Rent a car ofislerinde Ford Fiesta’yı en cazip kılan etkenlerin başında Mart ayındaki uygun kiralama fiyatları yer alıyor. Ancak müşteriler performans bakımından da oldukça yeterli bir araçla seyahat edebiliyor. 1.0 litreden 1.6 litreye kadar seçenekleriyle dilerseniz hızlı ve güçlü dilerseniz de son derece yeterli ve düşük yakıt tüketimine sahip bir aracı kiralayabiliyorsunuz. Böylece fiyat/performans oranı açısından belki de kiralanabilecek en iyi otomobili tercih etmiş oluyorsunuz.

Herkes İçin Uygun Bir Otomobil
Hafif direksiyonu, konforlu koltukları ve yüksek yol tutuşuyla Fiesta hemen her yaştan müşterilerin ilgisini çekiyor. Yapılan araştırmalara göre Mart ayında Ercan Havalimanı’na gelen ve Ford Fiesta kiralayan müşterilerin yaş aralığı 18 ile 60 arasında değişiyor. Bu da gösteriyor ki, Fiesta’nın ince, sportif görünümünün yanı sıra sürücü ve yolcular açısından sağladığı konfor da herkes tarafından takdir ediliyor.

Eğlence, İş ve Tatil Bir Arada
Mart ayında Kıbrıs’ı ziyaret eden Kıbrıs Rent A Car ofislerinden araç kiralayan müşterilerin hem tatil hem de iş seyahatine çıkmış oldukları gözleniyor. Bu da açık bir şekilde gösteriyor ki, şık tasarımı ve kompakt yapısıyla Ford Fiesta, hem iş görüşmelerinin hem de tatil seyahatlerinin beklentilerini karşılayabilecek düzeyde bir araç.

Fiesta: Fonksiyonel, Hızlı ve İdeal
Mart ayında uygun fiyat imkanlarıyla sunulan Fiesta’nın yüksek malzeme kalitesi ve eğlence için tasarlanmış iç mekanı da önemli tercih sebepleri arasında yer alıyor. USB soketleri, CD çalar ve güçlü ses sistemi Fiesta’nın her modelinde yer alıyor ancak Titanium modelleri tercih ederek deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmanız da mümkün olacaktır.