Mayıs ayı Popüler Araçlarımız

Ford Focus Klima Severlerin Bir Numaralı Kiralık Araç Tercihi: Ford Focus
Kıbrıs’a sık sık gelenler çok iyi bilir ki Mart ayında Kıbrıs’da havalar neredeyse 30 derece civarında seyrediyor. Hatta Ercan Havalimanı’na iniş yapanlar daha iner inmez bu sıcaklığın farkına varıyor ve soluğu rent a car acentelerinde alarak kliması güçlü araçlardan birini tercih ediyorlar. Yapmış olduğumuz incelemelere göre klima severlerin, özellikle de ailelerin bir numaralı kiralık araç tercihi Ford Focus. Ancak Focus yalnızca klimadan çok daha fazlasını sunuyor.

Geniş ve İhtişamlı Bir Aile Aracı
Mart ayında tatilini Kıbrıs’da geçirmeyi planlayan ailelerin akınına uğrayan Kıbrıs Rent A Car acentelerinde Ford Focus’un çok fazla tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi geniş bir araç olmasıdır. Bagaj hacmi 5 kişilik bir ailenin neredeyse tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla sığdırılabileceği genişliktedir. Ayrıca iç hacmi de oldukça geniş olup son derece konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Bu özellikler karşısında ailelerin hayır demesini beklemek de yanlış olurdu.

Son Derece Kontrollü ve Emniyetli Bir Seçim
Daha önce de söylediğimiz gibi, Mart ayında aileler yavaş yavaş Kıbrıs’a akın etmeye başlıyor. Daha Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerine uğramadan, yani uçaktan iner inmez ebeveynlerin aklında emniyetli bir tatil geçirerek doğabilecek huzursuzlukların önüne geçme fikri dönüp duruyor. Durum böyle olunca kiralayacakları araçların son derece kontrollü ve güvenlikli araçlar olmasını tercih ediyorlar. Küçük bir araştırmayla görülebilir ki, Focus son derece oturaklı, yol tutuşu yüksek ve virajlarda kontrolünün sağlanması oldukça kolay bir araç. Yani çok yüksek hızlara çıkmadığınız sürece Focus sizi çok fazla zorlamayacaktır.

Focus Demek Konfor Demek
Ford araçlarının oldukça konforlu olduğu otomobil dünyasıyla biraz da olsa ilgilenen hemen herkesin iyi bir şekilde bildiği bir gerçektir. Ford’un üst sınıf araçlarından biri olan Focus da bunu doğrular nitelikte. Son derece konforlu, ayarlanabilir ve usta işi koltuklara sahip olan Ford Focus’un içerisinde son derece rahat hissedeceğinizin garantisini verebiliriz. Üstelik bunu biz söylemiyoruz, Mart ayında araç kiralayan aileler Focus tercihleriyle gösteriyorlar.