Ekim ayı Popüler Araçlarımız

Ford Fiesta Sportif Fiesta Araç Kiralayanların Ekim Ayındaki Favorisi
Yerli ve yabancı turistlerin yaz kış demeden akın ettiği en önemli tatil rotalarından biri olan Kıbrıs’da Ekim ayında da rent a car ofislerinde en çok kiralanan araç Ford Fiesta olarak dikkat çekiyor. Kıbrıs’da Ekim ayları genellikle oldukça sıcak seyrediyor ve bu da küçük araçlar sınıfında şık tasarımı ve uygun kiralama fiyatıyla ön plana çıkan Fiesta’nın müdavimlerini artırıyor. Bu aylarda araç kiralamayı düşünenlere bilgi sağlaması açısından Fiesta hakkında yaptığımız araştırmaları sizlere sunuyoruz.

Küçük Sınıfta En İyi Seçimlerden Biri
Tatilin başlamasıyla birlikte soluğu Ercan Havalimanı Rent a Car ofislerinde alan müşteriler özellikle Ekim ayında daha çok küçük ve hızlı arabaları tercih ediyor. Ford Fiesta, küçük sınıfta yer alan bir araç ancak 1.6 litreye kadar çıkabilen motor hacmiyle birçok araçtan daha iyi performans vaat edebiliyor. Üstelik dizel ve benzinli seçenekleriyle yakıt tüketimini kontrol altında tutmak isteyenler için de etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Kullanımı Kolay ve Stabil Bir Otomobil
Her ne kadar otomatik vites seçeneği bulunmasa da, Ford Fiesta, hafif direksiyonu ve sorunsuz aksamıyla son derece eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Ekim ayında Ercan Havalimanı’na iniş yapan ve eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenlerin son derece sorunsuz Fiesta’yı tercih etmeleri de huzurlu bir tatilin en önemli faktörlerinden biri olarak göze çarpıyor.

Uygun Fiyat, Çeşitli Seçenekler
Kıbrıs Rent A Car ofislerinde Ekim ayında en çok tercih edilen araç olarak Fiesta’nın öne çıkmasında hiç şüphesiz uygun fiyatının çok büyük bir payı var. Büyük sınıf otomobillerle karşılaştırıldığında, son derece makul bir fiyatla kiralanabiliyor. Kendi sınıfındaki araçlarla karşılaştırıldığında ise benzer fiyatlarla kiralayabileceğiniz otomobillere nazaran Ekim ayında daha ideal bir araç olarak göze çarpıyor. Buna ek olarak, Fiesta’nın ek donanımları aracın son derece etkileyici bir seçenek olmasını da sağlıyor. Özellikle dolu modellerinde ses siteminden kilit sistemlerine kadar hem eğlence hem de güvenliğe yönelik birçok özellik devreye giriyor. Yani Fiesta, haklı olarak Ekim ayının en çok tercih edilen kiralık aracı olmayı başarıyor.