Araç Teslim Alma Bilgileri

Aracınızı teslim almaya gelmeden önce lütfen aşağıda belirtilen tüm dokümanları eksiksiz bir biçimde hazırlayınız:

- Sürücü Belgesi
- Geçerli bir kredi kartı
- Kredi kartından belirli bir miktar provizyon alınması zorunludur.
- Rezervasyon onay belgesi
- Pasaport, geçerli bir kimlik belgesi.

Kimliğinizi doğrulamak için sadece pasaport yeterli olmasına rağmen lütfen ikinci bir kimlik belgesini de ibraz etmeye hazır olunuz.

Kiralama Koşulları

Zamanınız hem sizin hem de bizim için çok değerli. Aracınızı teslim alacağınız ofisimize veya Ercan Havalimanına geldiğiniz zaman aracınız kiralanmaya hazır durumda sizi bekliyor olacak. Müşterilerimizin her bakımdan memnuniyeti bizim için son derece önemli. Bu nedenle herhangi bir açıdan sizi memnun etmeyen bir durumla karşılaşırsanız lütfen araç kiralama esnasında iletişim halinde olduğunuz kişiye memnuniyetsizliğinizi anında dile getirin. Böylece sorun ne olursa olsun çözmek için hızlı ve erken davranabiliriz.

Kiralama Öncesi Kontrol

Hizmetimizden memnun kalmanız bizim için çok önemli. Bu nedenle aracınızı teslim almadan önce aracınızın iç ve dış tüm kontrollerini yapın ve eğer araçta bizimle yaptığınız sözleşmede belirtilmemiş olan herhangi bir zarar görürseniz sözleşmenin yenilenmesi için acilen talepte bulunun. Böylece gelecekte ortaya çıkacak anlaşmazlıkların önüne geçmiş oluruz. Aracınızı teslim ederken yapılan incelemede eğer sözleşmede belirtilmemiş zararlar takım arkadaşlarımız tarafından belirlenirse bu zararların kiralama süresinde oluştuğu kabul edilecektir. Bu durumda da müşteri olarak zararların sorumluluğu size ait olacaktır.

Yakıt

Öncelikle, tüm araçlarımızda kurşunsuz yakıt kullanılmaktadır.

Yakıt için iki seçeneğimiz mevcut. Bunlardan birincisi şöyle: 100 TL değerinde yakıt ile doldurduktan sonra araçları sizlere teslim ediyoruz; bu yakıtın ücretini sizden alıyoruz ve siz de aracı teslim ederken depoyu boş teslim ediyorsunuz. Depoyu boş teslim etmemeniz durumunda aracın içinde kalan yakıt geri ödemeli değildir. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yakıt seçeneği budur. Araçlarımızı Pacific petrol istasyonunda doldurup size teslim ediyoruz. İkinci seçenek “bulduğun gibi bırak.” Bu seçeneği sadece Girne ofisinden araç teslim alma/etme durumunda müşterilerimize sunuyoruz. Eğer aracınızı Ercan Havalimanı’ndan teslim alıyorsanız ve uzun mesafe yolculuk yapacaksınız bu seçeneği önermiyoruz. Full depo petrolün hepsini kullanacağını düşünmeyen ve bu nedenle de ful depo bir araç teslim almak istemeyen müşterilerimiz için “bulduğun gibi bırak” seçeneğinin daha uygun olduğunu düşünüyoruz.