Yorumlar

27 Ekim 2016

Pacific Rent-A-Car ekibindeki herkes çok ilgili ve yardımsever. Bir Kıbrıs ziyaretini daha aracımızı havaalanından teslim alıp havaalanında teslim ederek hiç ulaşım sıkıntısı yaşamadan tamamladık. Araç yine tam olarak beklediğimiz gibiydi. Hatta beklentilerimizin üzerinde bile olduğunu söyleyebilirim. Pacific’i bir süredir Kıbrıs’a hem ailece tatil için hem de iş için geldiğimde yılda en az iki kere kullanıyorum, ve performanslarını gelecekte de devam ettirdikleri sürece araç şirketi olarak Pacific’ten başka bir şirketin kapısını çalacağımı düşünmüyorum. Yeni müşterilere tavsiyem en uygun fiyatlarla araç kiralamak için rezervasyonu önceden yapmak gerekiyor.

22 Ekim 2016

Rezervasyon yaparken arabayı otele teslim etmeleri için yetkiliyle görüştük, onlar da kabul ettiler. Konuştuğumuz gibi araba otelimize tam zamanında getirildi. Arabanın geri teslimini havaalanında yapmak istedik, ona da tamam dediler. Kıbrıs-İstanbul uçuşumuzdan önce arabayı havaalanında kolayca geri teslim ettik ve eve doğru yolumuza koyulduk. Bu firmayı herkese tavsiye ediyorum.

19 Ekim 2016

Son on yıl içerisinde hemen hemen bir yılda üç kere Pacific’ten araç kiraladım. Her seferi bir öncekinin aynısı gibi sorunsuz ve güvenilirdi. Gönlünüz rahat rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

18 Ekim 2016

Uçağımız Ercan Havaalanına indiğinde Pacific’ten Mesut Bey bizi havaalanında bekliyordu. İtimat ettiğimiz bu yüzden de tercih ettiğimiz bir araba kiralama firması. Öneririz.

16 Ekim 2016

İstanbul’dan kalkan uçağım rötarlıydı. O yüzden endişeliydim havaalanından arabayı alma konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım acaba diye. Endişelerimi yersiz çıkarttılar, teşekkür ediyorum. Hatta arabayı alırken içine çoktan benzin konduğunu da görünce keyfime değecek yoktu. Teslim ederken sorunsuz bir şekilde işlemleri tamamladık. Artık Kıbrıs’a bir daha geldiğimde yine Pacific kullanacağım.

15 Ekim 2016

Kırk yılda bir olan tatilim için çok heyecanlandığımdan online rezervasyonu yaparken doğru tarihleri sisteme girmemişim, heyecandandir herhalde. Son dakika bunun farkına varınca telaşlandım, tabi hemen Pacific’i aradım. Hiç sorun çıkarmadan konuyla ilgilendiler. Tarihleri değiştirdiler ve içime su serptiler. Araba bulamamaktan korkuyordum çünkü Kıbrıs’ta arabasız ulaşımın ne kadar zor olduğunu maalesef bir kere tecrübe ettim. Zaten yaptığım hatayı uçağa binmeme saatler kala fark ettiğim için eğer tarih değişimini yapmasalardı geceyi havaalanında geçirmeye kendimi hazırlıyordum.

14 Ekim 2016

Beş yıldızlık bir servis anlayışı. 2 hafta boyunca bir arabayı kullandıktan sonra daha küçük bir araba talebinde bulundum. Araba kaldığım villaya teslim edildi ve eskisiyle değiş tokuş yaptık. Kıbrıs’a her gelişimizde Ercan Havalimanından Çatalköy’e ulaşımımızı Pacific tarafından ayarlanan taksi ile sağlıyoruz. Bizi bu güne kadar hiç bekletmediler. Ailecek Kıbrıs’ın bir numaralı Rent-A-Car şirketi oldukları konusunda hemfikiriz.

14 Ekim 2016

Kıbrıs’a tatile giden arkadaşlarımıza hangi firmadan araç kiralayalım diye sorduğumuzda hep aynı cevabı aldık: Pacific. Biz de madem bu kadar güvenilir ve ünlüler, madem bir şans verelim dedik. İyi ki de verdik. Aldığımız hizmet kalitesi yurt içi tatillerinde gittiğimiz yerlerde karşılaştığımız araç kiralama şirketleriyle boy ölçüşemeyecek seviyede. Kuzey Kıbrıs’taki tüm şirketler böyle midir bilinmez fakat Pacific bizden servis anlayışı konusunda geçer not aldı. Teşekkürler.

14 Ekim 2016

Her seferinde kaliteli servis anlayışı, güvenle sürebileceğiniz araçlar vererek Pacific kalitesini ortaya koyuyor. Çalışanların güler yüzlü ve yardım sever tutumunu da bu denkleme ekleyince ortaya güzel bir denklem çıkıyor.

14 Ekim 2016

Aracı otele teslim almak istedim, otele teslimde ekstra ücret talep etmediklerini söylediler ve kalbimi daha orada kazandılar. Bazen bazı şirketlerin Ankara’da havaalanı dışındaki yerlere ekstra ücret talep ederek teslimde bulunduklarını şahsen tecrübe ettim ve böyle ikramlarda bulunan, müşterinin de halinden anlayan, her fırsatta biraz daha nasıl para koparırız diye düşünmeyen şirketleri arar, bulunca da bırakmaz oldum. Profesyonellik ve anlayışlılık çerçevesinde ilerleyen ilişkimizi umarım ileride de sürdürürüz. Genel itibariyle araçları, çalışanları, servis anlayışıyla bir araç kiralama şirketinden beklenilen her şeyi sunuyor bu şirket.

14 Ekim 2016

Kuzey Kıbrıs’ta araba kiralamak şirketlerin kalitesi ve müşterilerine karşı tutumları baz alındığında İstanbul’dan bir adım önde oldu benim için. Özellikle Pacific ile hiç bir sorun yaşamadık. Böyle devam edin.

14 Ekim 2016

Pacific’i 10 yıldır iş gezileri için Kıbrıs’a gidip geldikçe kullanıyorum. Güzel, sorunsuz ilişkimizi sürdürmeyi umuyorum. Eylül-Ekim döneminde fiyatlar diğer aylara göre bir miktar daha fazla. Belki yeterince erken rezervasyonla bu aylarda da daha uygun fiyatlara aracınızı ayırtabilirsiniz.

14 Ekim 2016

Piyasa fiyatlarıyla karşılaştırınca Pacific’in sunduğu fiyat gayet uygun geldi bana ve arabamı bu şirketten kiraladım. Araba iyi durumdaydı, hatta yeni sayılabilecek şekildeydi. Pacific’i daha önceden birkaç kez Kıbrıs’ta bulunmuş ve aldığı hizmetten memnun kalmış bir dostum da daha önceden tavsiye etmişti. Ben de memnun kaldım.

14 Ekim 2016

Pacific Rent-A-Car’da dikkatimi çeken şey her konuda bilgi sahibi çalışanlarının olması. Hem müşteri hizmetleri hem de arabalarla ilgili bilgileri konusunda Türkiye’de ya da ziyaret ettiğim diğer Avrupa ülkelerinde daha iyi bir şirketle karşılaşmadım. Araba seçimi konusunda yardımcı oldular. İstanbul’dan 3 saat rötarla kalkan uçağım Ercan Havalimanına geç indiği halde Mesut Bey güler yüzle bekliyordu. Takdirimi daha orada kazandı. Müşteri hizmeti kalitesi dediğin böyle olur.

14 Ekim 2016

Araba mekanik açıdan iyi durumdaydı ve temiz olmasına da temizdi. Ama yine de 4 yıldız verdim çünkü fiyatları biraz daha indirebilirler bence. Buna rağmen gelecekte de Pacific’ten ayrılacağımı zannetmem çünkü müşterileriyle Pacific gibi içten ilgilenen başka bir şirketle daha karşılaşmadım. Ben de önce müşteriye hizmet diyen biriyim.

14 Ekim 2016

Servis süper, hem otelden havaalanına hem de havaalanından otele zamanında gelen araba ve çalışan kişi hayatımı kolaylaştırdı. Beklemeyi hiç sevmem, Bu yüzden bu konuda bu şirketim bir harika olduğunu söyleyebilirim.

14 Ekim 2016

Havaalanından bizi otele götürecek araç biraz gecikmemize rağmen kapıda bekliyordu. Kendi aracımızı Girne’de teslim aldık. Hem araç hem de çalışanlar göze hitap ediyordu. Çalışanların saygılı davranışları takdire değer. Araçla ilgili sıkıntı yaşamamak da şirketi gözümüzde daha da yüceltti.

14 Ekim 2016

İkinci sefer Pacific’i kullanıyorum ve yeniden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları ile karşılaşmak güzel. Tekrar görüşünceye dek hoşça kalın!

14 Ekim 2016

10 yıl önce Kıbrıs’a eşimle balayına geldiğimizde Pacific’ten araba kiralamıştık. 10 yıl sonra evlilik yıl dönümümüzü kutlamak için yeniden Kıbrıs’a geldik, ve yeniden Pacific’ten kiraladık arabamızı. 10 yıl önce de memnun kalmıştık 10 yıl sonra daha da memnun kaldık. Araçlar yenilenmiş, takıma yeni elemanlar eklenmiş. Kısacası gönül rahatlığıyla Pacific’i arayabilirsiniz. 20inci yıl dönümümüzde de inşallah yeniden bu şirketi kullanırız.

14 Ekim 2016

Servis güzel. Araçlar temiz ve piyasa koşullarında tatmin edici durumda. Teslim alma/verme işlemleri sıkıntısız işliyor. Fiyatlar da hem Türkiye’yle hem de adadaki diğer şirketlerle karşılaştırınca uygun geldi. Daha ne isteyelim?

14 Ekim 2016

Çalışanların misafirperver tutumları, Kıbrıs’ın turizm cenneti olmasından dolayı rafine olmuş yaklaşımları her tatilde Kıbrıs’a gelesimizi getirdi. Havaalanında aracı teslim alacak kişi Mesut Bey’i birkaç dakika beklettik ama olumsuz bir şey söylemek bir yana bunun hiç lafını bile etmedi. Müşterileriyle keşke her şirket böyle ilgilense. İstanbul’da her yerde müşteri çoğu zaman haksız olunca Kıbrıs’ta bunun tersini görmek insanı mutlu ediyor.

14 Ekim 2016

Ercan’dan otele transfer olsun arabanın kalitesi olsun Pacific beni hep memnun ediyor. Bugüne kadar hiç hayal kırıklığı yaşamadım, inşallah böyle de devam eder diyelim.

14 Ekim 2016

Birinci sınıf servis hizmetiyle bizi etkiledi bu şirket. Çalışanlar cana yakın. Kıbrıs’ta ne yenir, nereye gidilir, her konuda fikir danışabilirsiniz. Önerilerini de dinleyin çünkü gerçekten güzel yerleri öneriyorlar. Damak tadımıza uygun. Biz pişman olmadık. Birkaç keredir Kıbrıs’a arkadaşlarımla gidip geliyorum, farklı şirketlerden araba kiraladık ama bugüne kadar en memnun bırakan hizmeti Pacific’ten gördük. Kaliteli hizmetinizin devam etmesini diliyor bir dahaki sefere görüşürüz diyoruz.

14 Ekim 2016

İstanbul’un sıcak havasından kaçıp Kıbrıs’ın nispeten serin ama yine de sıcak havasına kendimizi attığımız günlerden birinde havaalanında Mesut Bey tarafından karşılandık. Havanın sıcak olduğunun tabi ki kendisi de farkında olarak ve vicdanlı da bir insan olarak bizi elinde birer şişe soğuk suyla karşıladı. On numara beş yıldız bir davranış, tekrar teşekkürler. Ödemeyi kredi kartıyla değil nakitle yaptık. Birkaç dakika içinde evrak işlerini bitirip aracımızı teslim aldık. Arabaya bol bol yakıt da konmuştu, bu yüzden havaalanından çıkar çıkmaz benzin istasyonu aramadık. Kısacası bu güzel deneyimin üstüne her Kıbrıs’a giden arkadaşa, eşe, dosta Pacific’i tavsiye edeceğiz.

14 Ekim 2016

Araba son model, temiz, ve rahat, çalışanlar da güler yüzlü olunca tatile güzel bir başlangıç yaptık. Tatilimiz de güzel geçti ve arabayı havaalanında teslim edip Kıbrıs’tan güler yüzle ayrıldık. Teşekkürler.

14 Ekim 2016

İki araba için öncesinden rezervasyon yapmıştık. Belirttiğimiz ve bize verileceği söylenen arabalar gerçekten de havaalanında teslim aldığımız arabalarla aynıydı. Hiç bir değişiklik yapılmamış. Her şey ne eksik ne fazla. Pacific’i seçmekle doğru bir karar verdiğimizi anladık.

14 Ekim 2016

Hep güvenilir ve her iletişim kanalından müşterilerin ulaşabileceği bir şirket burası. Emaille de olsa telefonla da olsa iletişimimiz hiç sekteye uğramadı. Zaten ticarette ve hayatın genelinde en önemli kural düzgün iletişim. Pacific bunu tam anlamıyla yerine getirdi, böyle bir yorumu da kendisi hakederek aldı.

14 Ekim 2016

Havaalanında Mesut Bey tarafından kapıda karşılandım. Araba belirttiğim özelliklere sahip, güzel bir arabaydı. Teslim işlemi de kısa sürünce hemen otele geçip dinlenebildim. Pacific Rent-A-Car’dan son derece memnun kaldım ben. Teşekkür ederim, umarım ilerde tekrar görüşürüz.

14 Ekim 2016

Email hala toplumumuzda yaygın kullanılan bir iletişim yolu olmadığı için Pacific’e email attığımda tereddüt ettim acaba hemen görüp geri dönerler mi diye, 2 gün içinde geri dönmezlerse ararım diye de düşündüm. Teknolojiyle arası iyi çalışanları olduğu belli, emailime kısa sürede cevap aldım. Aracı kaldığım yere teslim ettiler hem de vakitlice. Bir daha Kıbrıs’a gelirsem yine sizin arabalarınızı kullanırım ve yine iyi bir hizmetle karşılaşmayı umuyorum. İlk seferi beğendim.

14 Ekim 2016

Pacific’i 4 yıldır kullanıyorum. Fiyatları uygun, şu ana kadar hiç hayal kırıklığına uğratmadılar. Oldukça profesyonel çalışıyorlar. Hizmet standartları da yüksek. Güvenebileceğiniz bir yer.

14 Ekim 2016

Türk milleti olarak zaman konusunda biraz sıkıntı çekiyoruz, orası aşikar, yavru vatanda da aynısı olur diye düşünmedim desem yalan olur. Havaalanına iner inmez yetişmem gereken bir görüşme olduğu için kaybedecek vaktim yoktu. Daha önce yetkili kişiyle telefonda görüştüğümde bunu özellikle belirtmiştim. Onlar da havaalanı ayağını yürüten kişiye durumu söyleyeceklerinin sözünü vermişlerdi. Dediklerini yapmışlar. Pacific’ten Mesut Bey kapıda beni bekliyordu. Aracın teslimini hızlıca yaptık ve zamanında gideceğim yere ulaştım.

14 Ekim 2016

E-posta ile irtibatta olduğumuz kişi çok yardımcı oldu. Dürüstlüğünü de arabayı teslim aldıktan sonra anlattığı özelliklere bire bir sahip olduğunu görünce anladık. Bu firmayı 8 yıldan beri kullandığımı ve her seferinde aynı dürüstlük ve zamanında teslimi yaşattıklarını da söylemeden geçmeyeyim. Pacific varken başka sitelere bakmıyorum.

14 Ekim 2016

Beklentilerimize uygun bir araba zamanında kaldığımız yere teslim edildi. Fiyatlar İstanbul kiralık araç fiyatlarıyla karşılaştırılınca hemen hemen aynı gibi. Müşteri hizmet kalitesi de mükemmel denilebilecek seviyede. Pacific ailesi, geri gelicez!

16 Ağustos 2016

Ağustos’ta kullanmak üzere Zafira marka otomobil rezervasyonu yapmak için sizinle Nisan ayında ofisinizde görüştük. İhtiyacım olan zaman diliminde bana Zafira marka bir araç — Zafira benzeri değil— temin edeceğinizi garanti etmeniz üzerine rezervasyonu yaptık. Havaalanına indiğimde beni bekleyen Ford Connect ile karşılaştığımda uğradığım hayal kırıklığını tahmin edersiniz. Bu alternatifi kabul etmediğimi bildirdikten sonra bana Zafira sunuldu. Aracın hazırlanması için 45 dakika bekledik ve aracı teslim aldığımızda zar zor yol koşullarına uygun olduğunu gördük.

12 Ağustos 2016

Pacific Rent-A-Car sağladığı hizmet ile bir kez daha bizi etkilemeyi başardı. Havaalanından ulaşımımızı sağlayan taksi bizi tam zamanında aldı. Rezervasyon yaptığımız araç elimize zamanında ulaştı ve çok iyi bir durumdaydı. Tatil sonunda bizi havaalanına geri bırakan taksi her ne kadar tatil dönemi yoğunluğu sebebiyle gecikmiş olsa da sunulan hizmet iyiydi. Gelecekte de Pacific’i kullanacağız ve herkese de Pacific’i tercih etmelerini öneririz.

11 Ağustos 2016

Mükemmel hizmet. Belirlediğimiz zamanda ve tarihte aracımız otelimize getirildi. Cana yakın ve iyi İngilizce bilen çalışanlar bize bilmemiz gereken her şeyi çok anlaşılır bir şekilde açıkladı, bir yol haritası temin etti ve tatilimiz boyunca ziyaret edebileceğimiz yerler için önerilerde bulundu.

11 Ağustos 2016

Mükemmel. Havaalanında kredi kartı cihazı çalışmadı ve Pacific Rent-A-Car bizi havaalanında daha fazla bekletmek istemedi. Ödemeyi daha sonra gerçekleştirmek üzere bir çalışan kaldığımız villaya gönderildi ve böylece durumu çözmüş olduk.

11 Ağustos 2016

Uçağım havaalanına indiğinde beni karşılamakla görevlendirilmiş bir çalışan beni bekliyordu. Çantalarımı arabaya taşımama yardım etti. Araba bire bir tanıma uyuyordu. Temiz ve modern. Hizmetten oldukça memnun kaldım.

11 Ağustos 2016

Pacific Rent-A-Car çok iyi bir hizmet sundu. Havaalanına ulaştığımız zaman Pacific’ten bizi karşılamak üzere görevlendirilmiş çalışanı uçağımızın geç inmesi sebebiyle kaçırmıştık. Bu yüzden otelimize taksiyle ulaştık. Ertesi gün Pacific ile aracı kaldığımız otele getirip getiremeyeceklerini sormak için irtibata geçtik. Aracı otelimize teslim etmenin kendileri için hiç problem olmayacağını söylediler ve bir saat sonra aracımız kapımıza teslim edildi.

11 Ağustos 2016

Mükemmel hizmet bize tam zamanında ulaştı. Rezervasyon yaparken talep ettiğim üzere araç ile kat edilen yol oldukça azdı. Kafamı kurcalayan tek şey klimanın aracı dilediğim kadar soğutmamasıydı fakat bu benim açımdan sadece küçük rahatsızlık. Pacific Rent-A-Car’dan memnun kaldığımız için Kuzey Kıbrıs’a her geldiğimizde bu şirketi tercih ediyoruz.

11 Ağustos 2016

Havaalanına ulaştığınızda her zaman sizi karşılamaya hazır bekliyorlar ve kendilerini rahatça görebilmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Pacific Rent-A-Car’ın eskiden beri sadık bir müşterisi olarak söylemem gerekir ki bu defa sunulan araç eski bir modeldi ve yeni modeller çoktan yolda olduğu için bu durum biraz hayal kırıklığı yarattı.

11 Ağustos 2016

Pacific Rent-A-Car’ı Kuzey Kıbrıs’ı her ziyaret edişimde kullanıyorum. Araçlar her zaman çok iyi bir durumda ve çalışanlar daima yardımsever ve kibar. Fiyatlar oldukça iyi. Bu şirket araç kiralamayı çok kolay bir hale getiriyor. Kesinlikle öneriyorum.

11 Ağustos 2016

Birinci sınıf hizmet. Havaalanından bizi kolayca aldılar ve kaldığımız yere transferimiz sorunsuz gerçekleşti. Kiraladığımız araç zamanında bize ulaştı ve tam olarak anlatılan kondisyondaydı; temiz ve genel olarak harika durumda. Pacific Rent-A-Car’ı hiç kuşku duymadan kullanmanızı tavsiye ederim.

11 Ağustos 2016

Bir haftalık araç rezervasyonumuzu internet üzerinden yaptık, daha sonra süreyi bir hafta uzattık, ve daha sonra tekrar bir hafta daha uzattık. Son hafta için aracı değiştirmeleri gerekti ve diğer bütün araçlar için çoktan rezervasyonlar yapılmıştı. Rosemary bizimle ilgilendi ve bir saat içinde daha iyi bir arabayı aynı fiyata bize rezerve edebileceğini söyledi. Aracı kapınıza teslim ediyorlar ve her şey çok çabuk ve verimli bir şekilde işliyor. Bu şirketi cana yakınlığından, iyi müşteri hizmetleri anlayışından ve verimli işleyen süreçlerinden dolayı kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler. Geri geleceğiz!

11 Ağustos 2016

Şimdiye kadar Pacific’i birkaç kez kullandık ve her zaman ne kadar yardımsever, güvenilir ve dakik olduklarını bir kez daha gördük. Gelecek tatilimizde de Pacific’ten araç kiralayacağız.

11 Ağustos 2016

Temmuz ortasında 3 haftalığına Kuzey Kıbrıs’taydık. Son iki haftada araç kiralamaya karar verdik. Tatilin ikinci günü araç kiralamaya ertesi günden itibaren başlamaya karar verdik. Telefonda görüştüğümüz ve adını hatırlayamadığım bayan bize oldukça yardımcı oldu. Tatil sezonunun en yoğun zamanında olmamıza rağmen bizim için ertesi güne bir araç ayarlayacağına, hatta belki aynı fiyata daha iyi bir araba bulabileceğine, söz verdi. Aracımız bize tam zamanında ulaştı. Aracı getiren kişi çok yardımcı oldu ve iyi İngilizce konuşuyordu. Aracımız oldukça sade fakat temiz ve güvenilir bir Hyundai Matrix’ti. Bu şirketi gelecekte de kullanacağız.

11 Ağustos 2016

Kıbrıs civarı ve döviz kurlarıyla ilgili soru sormak için e-mail gönderdiğim ilk andan beri harika bir hizmetle karşılaştık. Havaalanında karşılama, villamıza transfer, kiralık aracımızın teslimi ve havaalanına tekrar geri dönüşümüz, her şey kusursuz işledi. Kesinlikle öneriyorum. Teşekkürler.

11 Ağustos 2016

Mükemmel servis. Havaalanından bizi almak için ellerinde isimlerimizin yazılı olduğu tabelayla beklemeleri, tüm eşyalarımızı bizim için araca yerleştirmeleri ve bunu yaparken biraz geride durarak eşyaları görmemize izin vermeleri, hepsi harikaydı. Villamıza ulaştığımızda aracımız bizi bekliyordu, fakat bizi villaya getiren şoförümüz 10 dakika içinde birinin araçla ilgili detayları vermek için geleceğini söyledi. Tatilin sonunda havaalanına dönüş de çok kolay oldu. Her şey kusursuz işledi. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

4 Temmuz 2016

Rose sayesinde sürücü detaylarımız önceden doldurulmuştu. Bu yüzden ofise ulaştığımızda sadece sürücü belgemizi gösterip ödemeyi yapmamız gerekti. Gerekli formların önceden doldurulmasından dolayı hızlı bir para transferi oldu. Umarım bu durum Pacific’in standart bir uygulamasıdır. Böylelikle daha birçok mutlu müşteri kazanacaklarına eminim.