Filo Kiralama

Şirketinizin personel taşımak veya başka amaçlar için araç ihtiyacı var ve bir araç satın almak şirketinizin bütçesi dahilinde şu an pek de mümkün gözükmüyor mu? O zaman bir önerimiz var. Pacific Rent-A-Car, uzun dönemli operasyonel araç kiralama hizmeti kapsamında ihtiyaçlarınızı sizin için analiz etsin, 12, 24, 36 veya 48 kişilik araçlarından hangisinin size hem ekonomik hem de konfor açısından en uygun olacağına birlikte karar verin. Böylesine ekonomik bir çözümle şirketinizin araç satın almak için ayıracağı yüklü meblağları daha önemli şirket harcamalarına gönül rahatlığıyla kaydırın.

Özel ekipmana mı ihtiyacınız var?

Eğer operasyonel amaçla kullanacağınız araçlarda özel ekipman ihtiyacınız da olacaksa bunu kiralama esnasında bizimle paylaşmanız yeterli. Her türlü ihtiyacınıza cevap vermekten mutluluk duyacak olan takım arkadaşlarımız talep ettiğiniz özel ekipmanları temin etmek için ellerinden geleni yapacaklar. Sipariş ettiğiniz araçlar elimize ulaşana kadar işleriniz aksamasın diye size muadil araçlar tahsis ediyoruz ve kiralama sürecini bu şekilde başlatabiliyoruz.

Araçların servis ve bakımı da bizden

Operasyonel amaçla kiraladığınız aracınızın servis ve bakım görevini (yağ değişimleri, motor arızaları, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri, vb.) de Pacific Rent-A-Car ailesi olarak bizler üstleniyoruz. Böylelikle size sadece ekonomik kolaylıklar değil aynı zamanda tatbikî kolaylıklar da sağlıyoruz. Artık kiralık aracınızın servis ve bakım işlemler için ekstra personel bulmak, servis hizmeti veren kurumlarla anlaşmalar yapmak zorunda kalmayacaksınız.